WordPress-i haldus ja abi

Põhilisi veebitarkvara platvorme, millele oleme veebid ehitanud, on WordPress.

Miks WordPress?

WordPress on maailmas enimkasutatud veebilehe tarkvara, tema suurimaks plussiks on tema kohaldamise ja funktsioonide laiendamise võimalused.

WordPressile on saadaval kümneid tuhandeid lisamooduleid, mille hulgast valides saab komplekteerida vajaliku funktsionaalsusega veebi. Mooduleid on saadaval nii tasulisi kui tasuta ning on oluline valida õigeid ja usaldusväärseid. Oleme selles osas klientidele teejuhiks ja valiku protsessis tutvustame alati võimalusi.

Kui vajalikku moodulit ei leidu, oleme valmis ka WordPressile mooduli ise juurde programmeerima.

WordPressi lehe omamine ja tulevik

WordPressi lahenduse puhul on kindel, et ühe tegija tehtud veeb on hiljem ka teisele veebitegijale arusaadav – WordPressi lahenduste pakkujaid leiab igast maailma nurgast ning vajadusel saab ühe tegija tööd hiljem ka teine teenuse osutaja täiendada.

Wordpress turuosa sisuhaldussüsteemide lõikes
WordPressi turuosa sisuhaldussüsteemide lõikes. Pilt: Pinterest

Valik on suur, aga meie valik on selge

WordPress-i võimaldab luua kahtpidi veebi – üks nende poolt majutatava teenusena ja teine ise paigaldatava ja enda serveris majutatava lahendusena. Kasutame just teist varianti, et iga tööga kaasneks maksimaalne kohandamise võimalus ja sõltumatus – kontroll oma lahenduse üle jääb täielikult kliendile.

Lahendusi, millele veebi teostada on maailmas palju ja valikud täienevad igapäevaselt. Jääme täna kindlaks traditsioonilisele ja maailma suurima kommuuniga veebiplatvormile. Soovid endalegi veebi, millega kindel olla, et ka aastate pärast on olemas kommuun ja võimalus leida tuge – vali endale WordPressil veebileht.

WordPressi haldus - administraatori paneel
WordPressi haldus – administraatori paneel